Ondersteuning Lync of Skype for Business

Ondersteuning Lync of Skype for Business

Onze trunks werken met Lync/Skype for Business. Het grote verschil tussen een “normale” trunk en een Lync/Skype for Business trunk is het transportprotocol. Bij een “normale” trunk is dit UDP verkeer en bij Lync/Skype for Business is dit TCP verkeer. Voys ondersteunt standaard het TCP protocol.

✍️
Ik heb feedback op jullie hulppagina’s.

Updates

Wij werken constant aan ons platform en andere producten. Wil je op de hoogte blijven van alle updates, check voys.nl/updates.

Verbeteringen

Wij ontwikkelen voor en met jou als klant. Hierbij wordt alle feedback gewaardeerd. Heb je zelf een suggestie hoe wij onze producten kunnen verbeteren, check dan voys.nl/verbeteringen.

Contact Kom je er met onze hulppagina’s toch niet helemaal uit, klik dan op het bel icoontje rechtsonder de pagina om een afspraak in te plannen!